1

ZMIANA KOLORU

Pełne oklejanie auta -to świetny sposób na zmianę wizerunku samochodu. W naszej ofercie znajdą Państwo folie takich producentów jak Avery, 3M oraz Oracal.

 

Głowna zaletą foli jest pełna ochrona lakieru pojazdu przed przed promieniowaniem UV, zarysowaniami, kamieniami i matowieniem. Proces ten jest odwracalny i folia może być całkowicie zdemontowana przywracając pojazdowi oryginalny kolor bez jakichkolwiek
uszkodzeń lakieru.

2

REKLAMA NA POJAZDACH

Specjalizujemy się w projektowaniu i stylizacji folii na wszystkich środkach transportu w obrębie reklamy, tuningu oraz całkowitej zmiany koloru. Dzięki naszym projektom twoje auto będzie się wyróżniać z tłumu i nabierze niepowtarzalnego stylu.

Grafika na samochodach ma wielką siłę przyciągania wzroku. Przemieszczająca się reklama dociera do setek klientów dzięki temu, że pojawia się w dziesiątkach miejsc w stosunkowo krótkim czasie. Dodatkowym atutem jest oszczędność ponieważ korzystasz z własnej powierzchni reklamowej.

3

TUNNING  GRAFICZNY

Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie, tworząc niepowtarzalne grafiki. Czasami wystarcza kilka akcentów aby samochód uzyskał całkowicie nowe oblicze.

Mamy do dyspozycji folie firmy 3M, Arlon, Avery Dennision, Oracal. Każdy z tych producentów oferuje spory wybór kolorów i struktur – możemy zastosować folie matowe, błyszczące, metaliczne, perłowe, folie strukturalne i folie specjalne. Najczęściej oklejanymi elementami, również ze względów praktycznych są dachy, maski lub lusterka.